Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 13
Realitní zpravodaj

Obytný kontejner nebo mobilheim? Jaké jsou jejich výhody a nevýhody

Obytný kontejner nebo mobilheim? Jaké jsou jejich výhody a nevýhody
17.6.2026 - Máte nový pozemek a je na něm možno dle územního plánu postavit pouze stavbu pro rekreaci. A protože chcete bydlet co nejdříve a nezatěžovat se stavbou chaty, vybíráte z nabídky „rychlého..

Proč bývají dispozice bytu důležitější než výměra

Proč bývají dispozice bytu důležitější než výměra
15.6.2026 - Při koupi bytu se mnoho lidí soustředí hlavně na počet metrů čtverečních. Samotná výměra ale často neřekne to nejdůležitější – jak se v bytě bude skutečně bydlet. Dva byty se stejnou..

Může soused odvolat svůj kvalifikovaný souhlas se stavbou?

Může soused odvolat svůj kvalifikovaný souhlas se stavbou?
11.6.2026 - Podepsal vám soused výkresy k domu nebo garáži, ale teď vyhrožuje, že svůj podpis vezme zpět? Dobrá zpráva je, že z čisté svévole rozjetou stavbu zastavit nemůže. Pokud ale na staveništi..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Reality GRUNT s.r.o. » Nemovitosti » Prodej, Byty 2+1, 54m² - Karviná - Ráj

Prodej, Byty 2+1, 54 - Karviná - Ráj, Ev.č.: 110916

05-IMG_8446
07-IMG_8448
08-IMG_8449
09-IMG_8450
11-IMG_8452
12-IMG_8453
14-IMG_8455

Kontaktujte makléře

Daniela BaronováDaniela Baronová
+420 736 708 771
[email protected]
IČ: 76601935

Reality GRUNT s.r.o.Reality GRUNT s.r.o.
Fryštátská 2059/55
Karviná - Fryštát
+420 736 708 771
+420 605 010 635
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 2+1
LokalitaDačického, Karviná - Ráj
OkresKarviná
Náklady na bydlení4379,- Kč vč. fondu oprav pro 1 osobu
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha54 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění5. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Datum nastěhováníIhned
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 s prostornou zasklenou lodžií, který se nachází v 5. podlaží panelového domu po revitalizaci na ulici Dačického v Karviné - Ráji. Bytová jednotka je v původním zachovalém stavu vhodná ke kompletní rekonstrukci dle vlastních představ. Sestává se z předsíně, koupelny, WC, kuchyně a dvou obytných místností. Pokoje jsou prostorné, neprůchozí, zůstanou prázdné bez vybavení, na podlaze parkety. Z obývací místnosti vstup na prostornou lodžii. Jedná se o velmi slušný dům, za domem parkoviště. V blízkosti veškerá občanská vybavenost (škola, školka, nemocnice, Tesco, MHD, atd.) Více informací Vám rádi sdělíme na osobní prohlídce. Doporučujeme prohlídku! S financováním a pojištěním této nemovitosti můžeme být nápomocni.