Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 19
Realitní zpravodaj

Můžete bydlet v nebytovém prostoru?

Můžete bydlet v nebytovém prostoru?
17.6.2024 - Z hlediska občanského zákona lze pronajmout i nebytový prostor za účelem bydlení. Na druhou stranu stavební zákon ano, a dokonce pod pohrůžkou pokuty do výše půl milionu korun. Přitom..

Za jakých podmínek je možné v bytě podnikat

Za jakých podmínek je možné v bytě podnikat
13.6.2024 - V pocovidové době začala být naprosto běžná práce z domova. Něco jiného však je, pokud z domova pracuje zaměstnanec na základě povolení – či pověření zaměstnavatele, a něco jiného, pokud..

Vláda zahájila program dostupného bydlení

Vláda zahájila program dostupného bydlení
12.6.2024 - Krátce po vzniku regionálních center SFPI pro podporu investic do nájemního bydlení následují další vládní kroky na podporu bydlení. 27. května 2024 zahájila vláda program dostupného..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Reality GRUNT s.r.o. » Posouzení tržní ceny nemovitosti

Posouzení tržní ceny nemovitosti

Odhad tržní ceny zajímá především prodávající, ale často slouží pro dědická řízení. Na rozdíl od znaleckého posudku, který zpracovává znalec se daleko více blíží skutečné prodejní ceně. Odhad tržní ceny vychází zejména z to, za kolik kolik se prodávají nebo prodali srovnatelné nemovitosti v blízkém okolí. Vždy se tedy počítá s aktuální situaci na trhu a s tím kolik jsou zájemci ochotni za nemovitost zaplatit.

Kontaktní formulář